Kategorie

Úvod ::  Jak nakupovat

Jak nakupovat

1. Prosím, potvrďte svou poštovní adresu před tím, než za ni zaplatíte, nejlépe opustíte telefonní číslo pro kontaktování. Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu a po zakoupení si ověřte e-maily za aktuální informace
2. Položky jsou zpravidla odeslány do 3 pracovních dnů po ověření platby (Sat. & Sun. a většina státních svátků je vyloučena).
3. Doprava zdarma po celém světě prostřednictvím EMS (EXPRESS MAIL SERVICE) s následujícím vyloučením: Saúdská Arábie, Angola, Nizozemsko, Nigérie, Češka, Keňa, Ukrajina, Rusko, Polsko, Lotyšsko, Rumunsko, Estonsko, Jižní Afrika, Bahrajn, Spojené arabské emiráty, Kuvajt, Katar a další. Kontaktujte nás, abyste potvrdili, zda se nacházíte v oblasti bezplatných přeprav nebo ne.
4. Po odeslání zásilky vám zašleme číslo sledování, jakmile bude k dispozici. Doba přechodu balíku obvykle trvá 7 až 14 pracovních dnů v závislosti na cíli, dovolené a faktorech mimo kontrolu poštovní služby. Pokud je nějaké zpoždění, máte větší trpělivost.

Pravidla pro vrácení peněz
1. Umožňujeme pouze kompletní vrácení peněz za položky, které způsobily problémy.
2. Pokud vrácený balík neobsahuje veškeré příslušenství a součásti, které byly dodány, náklady na příslušenství a díly budou odečteny z celkové ceny produktu a mohou vyžadovat pouze částečnou náhradu.
3. Pokud z jakéhokoli důvodu potřebujete změnit velikost, barvu nebo vrácení peněz z důvodu "Na rozdíl od", budou náklady na doručení odečteny z celkové ceny produktu.
Návratová politika
Vracení nebo výměny jsou povoleny za předpokladu, že zákazník produkt zakoupil prostřednictvím webových stránek a je to do 30 dnů od data přijetí. Pokud potřebujete vrátit nebo vyměnit, kontaktujte nás.
Všechny balíčky by měly být zasílány trasovatelnou metodou, jako je potvrzení o doručení poštou v USA, UPS nebo Federal Express. Nejsme zodpovědní za balíčky ztracené při přepravě. Jakmile obdržíme vaše vrácení, povolte až 5 pracovních dnů k dokončení vrácení nebo výměny.
zpět